• 59
  •  
  •  
  •  
  •  

Присмерки ідеології комунізму породили прискіпливий аналіз всього, що відбувалося на території, зараженою червоною чумою. Зокрема, оптимістичних кадрів щасливого устремління у «світле майбутнє» совєтської епохи. Споглядаючи пропагандистські фото та кадри комуністів, людині, що усвідомлює сутність цього режиму, часто спадає на думку термін «свято на кістках». Адже за оптимістичними фото щасливих піонерів та вождів стоять численні геноциди, ГУЛАГи та «душі, споганені зоною», за влучним висловом одного поета.

Червона чума відходить у минуле, стаючи натхненням хіба що відмороженого маргінесу типу КНДР або мутних утворень типу «ДНР». Але, історія має властивість бути циклічною.

Сьогодні світ захоплює новітній ідеологічний монстр, що майже втратив будь-який спротив. Ім’я його – лібералізм. На відміну від свого одвічного супротивника, комуністів, ліберасти мають шалені переваги як для пасивного міщанина, так і для активіста, що марить вселенським щастям.

Аномальний успіх цієї ідеології багато хто пояснює активною фінансовою підтримкою всім відомого народу. Проте, невже лише гроші є рушійною силою новітньої чуми? На жаль ні, інакше ліберасти проіснували б, максимум, пару десятків років і не бентежили б пристойних людей своєю присутністю.

Насправді, аналізуючи природу даної ідеології, приходимо до елементарного та страшного висновку – вона є абсолютно органічною складовою людської слабкості. Лібералізм заперечує будь-яку особисту боротьбу. Не можеш завоювати кохану дівчину – спи з мужиками/трансгендерами/потрібне вставити. Не можеш осилити виховання дітей – маєш «чайлдфрі». Але народжуваність не впаде: мусульманські біженці із задоволенням наклепають дітей. Лише мовчи та плати податки.

Вороги захоплюють державу, а ти боїшся мобілізації? Держава у скруті та треба її реанімувати, а зарплатні не вистачає на новий айфон/айпад/спіннер? Фігня питання – маєш безвіз, чеши закордон та мий посуд для чужинців.

Загроза лібералізму у тому, що він вбиває будь-яке прагнення до боротьби, яка є основою існування у гармонії з Природою, невід’ємною умовою існування виду. Знищення національної ідентичності дає змогу уникнути здорової конкуренції між націями, яка змушує до звершень та досягнень. Якщо комунізм знищував мільйони людей, то лібералізм знищує душі, позбавляючи навіть надії на визволення. По суті, ліберасти будують новий світ вже не на кістках тіла, проте на кістах душ.

Новітня чума захоплює світ і здається, що надії немає. Проте сила наших ідей будується не на математичному розрахунку чи суто економічній доцільності. Пасіонарність, ірраціональність боротьби всупереч владі грошей та диктату безликої більшості. Ми не маємо сподівань на перемогу, проте маємо прагнення перемоги. За ними – безвольний натовп, за нами – Ідея та прагнення Чину в ім’я законів самої Природи. Головне – не зламатися. І тоді – переможемо!

Друг “Діно”


  • 59
  •  
  •  
  •  
  •